Fagerhults golvlampor
2019-10-29
694866
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FAGERHULTS, golvlampor, 3 st, 1970-tal, kupa i plast, stålrör, reglerbar höjd, etikettsmärkta, stommens höjd ca 134 cm
Smärre slitage