Nicolai Gallizia golvlampor
2019-10-29
694821
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
NICOLAI GALLIZIA, "China", 3, golvlampor, Italien, Penta, formgiven 2003, vita, pulverlackerade, höjd 113 cm
Slitage, märken, 2 st med bucklor