Oljemålning
2019-10-29
694806
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Fiskeläge, troligen Frankrike, signerad och daterad, olja på duk, ca 65x81 cm
Dubblerad