Severin Nilson oljemålning
2019-10-29
694744
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SEVERIN NILSON (1846-1918), exteriör med kvinna, signerad Severin Nilson, olja på duk, 28,5x23,5 cm.
Krackelyrer, retoucheringar, ytsmuts