Max Ernst
2019-10-29
694718
| Klubbat belopp | 7 200 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
MAX ERNST (1891-1976): från "Graphisme II (Pyramide)", signerad, "essai" (artist proof), färgetsning, ca 33x20 cm
Fläck i marginalen