Taklampa
2019-10-31
694540
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKLAMPA, stomme i teak och armar mässing, kupor av glas, 1950/60-tal, höjd ca 55 cm, diam 55 cm
Bruksslitage