Tatjana Poplavskaja oljemålning
2019-10-27
694381
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TATJANA POPLAVSKAJA (samtida): Sommarblommor med frukter, signerad och daterad 2002, olja på duk, 60x72 cm, oramad