Klubbat för:
1 500 SEK
2 500 SEK
CLAES THELL, vaser, 2 st, glasyr med järnoxid, signerade och daterade Thell 92 samt otydlig datering, höjd ca 9,5 samt 11,5 cm diamater 12 samt 15 cm
Bruksslitage
694263
2019-10-29