Peter Dahl litografi
2019-10-29
694246
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PETER DAHL (född 1934): Figurscen, signerad och daterad Peter Dahl -78, numrerad 318/460, färglitografi, bildmått ca 38x28 cm