Nadezda Streltsova oljemålning
2019-11-03
694071
| Klubbat belopp | 6 800 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
STRELTSOVA, Nadezda (Ukraina/Ryssland, född 1973): Blomsterstilleben med rosor och liljor, olja på duk, signerad Streltsova, á tergo daterad 2005, 60 x 81 cm
Sedvanligt ytslitage.