Sven-Olof Ehren litografi
2019-10-27
693908
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SVEN-OLOF EHRÉN (1927-2004): Panoram över Stockholm, signerad och daterad 72, ca 17x56 cm