Aris bordslampa
2019-10-24
693889
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 100 EUR |
BORDSLAMPA, Aris, Finland, 1970/80-tal,
förkromad, höjd ca 32 cm
Lätt slitage