Takkrona 1960 / 70-tal
2019-10-24
693860
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 400 EUR |
TAKKRONA, mässing, kristaller, fem ljuspunkter, diameter 40 cm, höjd totalt ca 100 cm, 1960 / 70-tal.
Slitage, ej funktionstestad.