Taklampa
2019-10-24
693859
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 800 EUR |
TAKLAMPA, mässing, grönt glas, tyg, sex ljuspunkter, höjd ca 105 cm, 1920 / 30-tal.
Smärre slitage, litet hack på glaskupans kant, ej funktionstestad.