Saltkar 1 par i silver
2019-10-27
693804
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
SALTKAR, 1 par, rokoko, 1700-tal, Tyskland, delvis senare stämplar, höjd 4,5, längd 9,5 cm, vikt ca 193 g
Bucklor