300 SEK
1 500 SEK
HUGO TROEDS, Sideboard, Bjärnum, 1900-talets mitt, fanérat i ek, brännmärkt, höjd ca 61, 127x43 cmNyckel finns,
Slitage
693783
2019-10-30