Ljuskrona Swedish Grace
2019-10-30
693767
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
LJUSKRONA, Swedish Grace, 1930/40-tal, patinerad mässing, ljuspunkter för el, höjd 74 cm, diam 65 cm
Smärre slitage