Joan Miro färglitografi
2019-10-24
693748
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JOAN MIRO (1893-1983): Komposition, färglitografi, ur Derriere Le Mirroir, nr 151-152, 1965, Maeght 375, osignerad/onumrerad, bladmått ca 38x28 cm