Bert-Håge Häverö litografi
2019-10-29
693729
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BERT-HÅGE HÄVERÖ (1932-2014) "Norrtelje", signerad samt numrerad 42/360, ca 38x52,5 cm, ej ramad