Carl Larsson etsning
2019-10-25
693720
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
CARL LARSSON (1853-1919): Flicka på huk, monogramsignerad CL, etsning, 1911, ca 24,8x19,6 cm
LITTERATUR: Hjert & Hjert 83
Ngt blekt