Harry Wichmann oljemålning
2019-10-25
693707
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HARRY WICHMANN (1916-1993): Randig solstol, signerad och daterad Wichmann -54, olja på pannå, ca 45x55 cm