Bordslampor 1 par
2019-10-24
693660
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BORDSLAMPOR, 1 par, Frankrike, 1990-tal, handmålad keramik med festong, signerade, höjd 80 cm