Servis "Maja"
2019-11-01
693630
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
EVA ENGLUND, 20 st, glasservisdelar, "Maja", Orrefors, 8 starkvinsglas, höjd 14,5 cm, 12 vinglas, höjd 17,5-18 cm.
Bruksslitage, fem vinglsa med nagg samt ett starkvinsglas med nagg.