Parti silver
2019-11-11
693576
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PARTI BESTICK, 14 delar, silver, 1800-tal respektive 1900-tal, 7 teskedar samt 7 uppläggningsbestick, längd 12- 23,5 cm, total vikt 499 gram.
Bruksslitage.