Golvvas Kina
2019-10-25
693557
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GOLVVAS, Kina, 1900-talets slut,fabeldjur i relief, figural dekor, höjd ca 109, största diameter 47 cm,
Smärre slitage