Ivar Morsing oljemålning
2019-10-25
693519
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
IVAR MORSING (1919-2009). "Tjurfäktning", signerad samt daterad 57, olja på pannå, ca 20x42 cm