Peter Dahl
2019-10-25
693508
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
PETER DAHL (född 1934): ur Fredmans epistlar, signerad, färglitografi, 29x43 cm, medföljer texthäfte "Fredmans Epistlar no 41!"
Ej examinerad ur ram, medföljer texthäfte