Takarmatur Glashutte Limburg
2019-10-23
693496
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GLASHÜTTE LIMBURG, takarmatur, Tyskland, 1900-talets andra hälft, mässing, glaskupa i opakt glas, etikettmärkning, diameter ca 35 cm
Brukslitage