Madeleine Pyk olja på duk
2019-10-23
693455
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): Apa, signerad M Pyk, olja på duk, ca 25x19 cm