Kandelabrar
2019-11-04
693416
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KANDELABRAR, 1 par, mässing, 1800-talets andra hälft, längd 21 cm, höjd 26 cm.
Bruksslitage