Klubbat för:
2 000 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
WILHELM VON GEGERFELDT (1844-1920): Vinterlandskap, signerad W v Gegerfeldt, daterad 87, pastell, ca 33x46 cm
Zustandsbeschreibung
693339
2019-10-25
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner