Tina Lindström
2019-10-25
693333
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TINA LINDSTRÖM (samtida): Kompostion, signerad och daterad 2003, glasblock på stensockel, höjd ca 35 cm