Figuriner
2019-11-01
693324
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 800 SEK |
FIGURINER, 3 st, sten, Orientaliska. delvis genombruten dekor, längd 10- 21 cm.
Mindre skador, en av dem med lagningar.