Amplar
2019-10-24
693227
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
AMPLAR, 2+1, empirstil, 1900-tal, mässing och patienrad metall, armar i form av örnhuvuden, för 6 resp 3 st., diameter 26-38 cm
Slitage, imitationsljus saknas