Sockerskrin silver 1920-tal importstämplar
2019-11-08
693192
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SOCKERSKRIN, silver, svenska importstämplar, 1920-tal, rektangulärt, fyra fötter med klo och kula, välvt lock, invändigt förgyllt, 12,5x7,5 cm, höjd 10 cm, vikt 238 g