Fotogenlampa
2019-10-24
693159
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVFOTOGENLAMPA, 1900-talets första hälft, mässing, höjd ca 159 cm inkl brännarrör
Slitage, bucklor, kupa saknas, skärmring skadad