Oidentifierad konstnär
2019-10-23
693072
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800/1900-tal): Skenande hästar, akvarell, motivmått 24x33 cm