Taylor elektroakustisk gitarr

Taylor elektroakustisk gitarr
Taylor elektroakustisk gitarr
Taylor elektroakustisk gitarr
Taylor elektroakustisk gitarr
Taylor elektroakustisk gitarr
Taylor elektroakustisk gitarr
Taylor elektroakustisk gitarr
Taylor elektroakustisk gitarr
Taylor elektroakustisk gitarr
Taylor elektroakustisk gitarr
Taylor elektroakustisk gitarr
Taylor elektroakustisk gitarr
Taylor elektroakustisk gitarr
Taylor elektroakustisk gitarr
Taylor elektroakustisk gitarr
Taylor elektroakustisk gitarr
Taylor elektroakustisk gitarr
Taylor elektroakustisk gitarr

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

13 000 SEK

TAYLOR, modell "414CE", elektroakustisk gitarr, 2000-tal, USA, grand auditorium-kropp med cutaway i ovangkolträ, top i sitkagran, hals i mahogny, med invändig elektronik (Taylor Expression System), i tillhörande hard case, längd ca 105 cm

Ingår i tema-auktion "Gitarr"

Spricka (ca 5 cm) i ena sidan, i övrigt bruksslitage

693061

2019-10-30