Art deco taklampa
2019-10-25
692925
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
TAKARMATUR, art deco, 1920/30-tal, 5 ljuspunkter, cremefärgade kupor, stomme i bemålad metall, höjd 53 cm
Slitage