REIDAR SÄRESTÖNIEMI
2019-10-24
692914
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
REIDAR SÄRESTÖNIEMI (Finland, 1925-1981): komposition, signerad Reidar Särestöniemi -76, samt numrerad 291/300, färgoffsettryck efter målning, motivets mått ca 50x57 cm
Ej examinerad ur ram