Ljuskrona
2019-10-22
692888
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUSKRONA, gustaviansk stil, 1900-talets mitt, stomme i mässing, avslut med kotte, ljuskälla, elektrifierad, höjd ca 40 cm.
slitage