Oidentifierad konstnär blandteknik
2019-10-22
692701
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, blandteknik på pannå, omkring 1920-tal, torgvy, 23,5x33 cm
Slitage och ytskador, gulnad fernissa