Tord Leander Engström oljemålning
2019-10-24
692669
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TORD LEANDER ENGSTRÖM (1914-1985): Fjällandskap, signerad och daterad Tord -52, olja på duk, ca 61x50 cm