Klubbat för:
400 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
WILHELM SMITH (1867-1949): Man med pipa, signerad W Smith, olja på pannå, ca 35x27 cm
Zustandsbeschreibung
692555
2019-10-21
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner