Ulrica Hydman Vallien vas
2019-11-01
692535
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ULRICA HYDMAN VALLIEN (1938-2018), vas, glas, för Kosta Boda, dekor av ansikte, signerad "Kosta Boda artist coll Ulrica HV 48745", höjd ca 36 cm
Sedvanligt ytslitage.