Knud Edsberg oljemålning
2019-10-22
692513
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KNUD EDSBERG (1911-2003): Fiskare i arbete, olja på duk, signerad, 60 x 70 cm.
Sedvanligt ytslitage.