Knud Edsberg oljemålning
2019-10-22
692512
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
KNUD EDSBERG (1911-2003): Cowboy, olja på duk, signerad, 60 x 90,5 cm.
Sedvanligt ytslitage.