Knud Edsberg oljemålning
2019-10-22
692510
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
KNUD EDSBERG (1911-2003): man och kvinna med kalv, olja på duk, signerad, 30 x 24 cm.
Sedvanligt ytslitage.