Roland Svensson
2019-10-30
692496
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Marsmorgon, Tornö", signerad roland S, 50/250, 1977, färglitografi, bildmått ca 56x43 cm