Roland Svensson
2019-10-25
692493
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Båtsnack", signerad roland S, 82/360, färglitografi, bildmått ca 42x26,5 cm